dospělost.

5. března 2017 v 22:57 | Tess |  diary.
Za 15 dní oslavím své 18. narozeniny. Za těch 18 let jsem toho prožila víc, než bych si přála. V 80% mě potkali negativní věci. A žádný člověk v mých letech, by si něco takového neměl zažít. Mám za sebou dva pokusy o sebevraždu, hektolitry prolitých slz, desítky jizev a na několikrát zlomený srdce. Mám být dospělá a stejně si nezvládnu objednat ani pizzu přes telefon. Nepoznám, kdy se do něčeho nevrhat. Mám být dospělá a chtěla bych být dítě. Když se podívám zpátky, jako malá jsem si vždycky myslela, že budu úplně jiná. Že budu šťastná, vyrovnaná, vědět přesně, kam chci směrovat svůj život. Místo toho jsem vystresovaná, nejistá a připadám si strašně sama. Bude mi 18 a já ani nevím jak poznat, jestli má o mě kluk zájem a nebo chce být jen kamarád. Neumím s lidmi jednat na rovniu, protože jim nechci ublížit. Nejsem schopna zůstat v klidu kdyř potřebuju. Stále ve svých 18 letech nejsem schopna nikomu věřit a nejradši jsem zalezlá v posteli. Mám pocit, že bych měla být už dospělá a vyrovnaná a klidná. Místo toho se bojím. Neumím si stát za svým a radši se něchám ranit, než abych ranila někoho jinýho. Doufala jsem, že se do 18 naučit jak bojovat sama za sebe. Myslela jsem si, že toho zvládnu hodně. Zažila jsem toho hrozně moc. Ale i přesto jsem momentálně malá vystresovaná kulička, která by si přála aby jí místo osmnácti bylo osm.
 


Komentáře

1 paradox paradox | Web | 11. března 2017 v 18:32 | Reagovat

18ka neznamená dospelosť, dospelá si vtedy, keď si uvedomíš hodnoty, zaradíš sa do systému a uvedomíš si, že možno to len preda nie je najhoršie.
môžeš byť dospelá v 16 ale aj až v 30tke. a hlavne pokiaľ sa o teba starajú rodičia, nemáš ani možnosť sa trochu nazrieť do života dospelých. ale všetko najlepšie a osláv tú 18ku, môžeš si legálne kupovať cigarety a alkohol a chodiť do sex shopov a kukať porno, hahaha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama