13 kokotů

5. května 2017 v 23:49 | Tess |  diary.

Celej duben jsem sem nic nenapsala. Ne protože by mi bylo líp. To ne. Pravdou je, že mi je poslední dobou zase čím dál tím hůř. Napadalo mě spoustu myšlenek, které jsem si zapisovala a o kterých jsem si myslela, až se trochu přeženou, že je dám nějak dohromady a vypíšu to sem, že se mi uleví. Jenže mi není vůbec líp a ty myšlenky mi přijdou směšně jasný. Celá si příjdu hrozně směšná a naivní. Což jsem. Cítím bolest, který se mi usadila někde pod 3. párem žeber. Asi se tam zabydlela, protože mě nechce opustit. Stejně jako myšlenky v mé hlavě. Strašně mě štve, že spousta lidí si myslí, že když shlédnout seriál 13 reasons why, tak budou najednou rozumět každému, kdo si něčím prochází. Taková sračka. Ze zvědavosti, jsem viděla všech 13 dílů. Zatím co jiní se u toho hroutili a přes slzy neviděli, já neuronila ani jednu. Příjde mi to tak trochu jako fraška. Ze začátku jsem si myslela, že by to lidem mohlo opravdu aspoň trochu otevřít oči, ale ve skutečnosti je to akorát všechno horší. Lidi si teď jen myslí, že musí páchat sebevraždu kvůli svým malicherným problémům. Já neříkám, že je špatné, že jsou smutní kvůli tomu, že se někteří lidé nechovají tak, jak by měli. Ale takoví lidi teď prostě jsou. Navíc mě to nejvíce zaráží u lidí, kteří se taky chovají často jako ti, kvůli kterým chcou teď páchat sebevraždu. Opravdu se lidé chystají dělat z psychických nemocí a sebevražd frašku? Místo toho, aby si uvědomili, co se vlastně všude kolem nás děje? Jsem naštvaná, proto s tou bolestí, co se mi opět usídlila pod 3. žebrem žiju už téměř 7 let. Je to šíleně dlouhá doba. A za tu šíleně dlouhou dobu si nikdo ani neuvědomil, že by mohlo se mnou být něco špatně. Nikdo se mi nesnažil pomoct. Ani mé pořezané ruce, na kterých dnes jen křičí jizvy nikomu nenapověděli, že nezvládám žít. 7 let psychické bolesti a já jsem pořád tady. Vy jste si jen hráli s jinými a teď brečíte, že se k vám otočili zády, našli si někoho jiného a hned chcete umírat? Prosím. Tenhle článek je asi hodně sebestřednej. A mě je to teď jedno. Protože já už 7 let balancuju na tý hraně se smrtí. A ještě sem nepřepadla. Ne díky vaší pomoci. Ale můžete být v klidu, já vás budu tahat z těhle kravin, kdy si myslíte, že zabít se je teď strašně skvělý a in řešení něčeho tak malichernýho. Není. Jste kokoti. A já vás za tohle chování momentálně strašně nesnáším.
 


Komentáře

1 humanerr0r humanerr0r | 6. května 2017 v 17:40 | Reagovat

vytvorili sebeckú a hlúpu hlavnú hrdinku, ktorá sa ani nepokúsila poriadne niečo vyriešiť ale radšej pokazila životy všetkým ostatným... akože teraz keď nespácham samovraždu tak moje problémy nie sú dosť dôležité a zaujímavé? ona mala mať 13 dôvodov na samovraždu a nenašla som ani jeden...mám sa cítiť lepšie, lebo ja sa nezabijem, lebo tym dokazujem že som silnejšia ako ona alebo sa mám cítiť horsie lebo mam pocit, že mám problémy, ale kým ma niekto neznásilní tak vlastne len zveličujem? a prečo robia depresiu poetickou? prečo sa snažia nájsť zábavu v samovražde?
je dôležité hovoriť o mental issues, znásilneniach a samovraždách, ale nie takto. nič tým nedokázali a nepomohli ľudom pochopiť psychické problémy, ani sa pokúsiť (aspoň ukázať snahu!!!) pomôcť tým čo ich majú. neukázali dôvod ani riešenie. bolo to celé hlúpe a povrchné.
ja vlastne ani neviem ako mám vysvetliť to čo si o tom myslím, ale plne súhlasím s tým čo si napísala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama