polibek do vlasů

28. září 2017 v 22:37 | Tess |  myšlenky a otázky
Jednoduchý návod na to, jak někoho zabít. Věnujte mu dlouhý a krásný polibek a pak se už neozvěte. Nikdy.
Tohle tedy zatím není naštěstí můj případ, ale to, že se chlapec neozval dlouho mě začalo pomalu zabíjet. Vlastně mě to stále tak trochu zabíjí, protože jsme se ještě neviděli. A už to je déle jak týden. Já nechci být žádná hysterka nebo tak. Ale on mi tím polibkem dal jakousi naději. Nesnáším, když mi lidé dávají naděje, které jsou pak třeba falešné. Dal mi naději a zdá se, že od té doby tak nějak nestojí o to, abychom se viděli. Chápu, že nemá čas. Je tohoprostě hodně, já sama toho mám spoustu a nervově se hroutím, ale protože vím, že je toho hodně a (nebo aspoň pro mě) je to hodně psychicky náročné, ocenila bych, aby jsem s ním mohla na chvíli na školu přestat myslet. Přála bych si dospět na tu úroveň, kde za tím nebudu zatím nic vidět. Kdy to pro mě bude jen obyčejné randění a moje srdce z toho nebude tlouct jak splašené. Ale možná to je tím, že teď někoho potřebuju..
Momentálně jsem v hodně blbým rozpolžení. Jsem v rozpoložení, kdy se nervově hroutím ze školy, ještě jsem se úplně nedostala přes minulý vztah a kdy mi motá hlavu zase jiný kluk. Za poslední týden jsem se 2x nervově zhroutila. Normálně se mi to stává tak jednou za dva tři měsíce. Maturitní ročník, jasně je to náročný a všechno. Ale já si nemůžu dovolit se nervově hroutit. Prostě nemůžu a nevím, jak bych to zastavila. Mám hlavu plnou myšlenek, který nemám pořádně kde ventilovat. Když je ventiluju, lidi tím akorát otravuju a oni mi řeknou, že je tím otravuju. Nemám nikoho, za kým bych mohla jít, pobrečet si, pevně ho obejmout a vyventilovat to. Nějakou to zvládnout. A možná, že někoho takovýho hledám právě v O. Jenže se zas tak moc dobře neznáme. A vlastně mě jen políbil a já z toho dělám už kdo ví co. Třeba to pro něj absolutně nic neznamená. Třeba mu jde taky jen o sex nebo co já vím! A hlavně.. když by všechno klaplo a posunulo se to.. co když uteče až zjistí, že si našel labilní holku s depresema? Já vím, moc přemýšlím a zacházím do extrémů. Jenže já nevím, nevím co s tím dělat. A nevím, co chce dělat on. Ani nevím o čem přemýšlí, co si myslí. A to mě trochu zabíjí. Ta nejistota. Protože jediný, co bych momentálně potřebovala je jen velký pevný objetí a další něžný a dlouhý polibek. A nebo pusu do vlasů, na čelo. Nějaký projev lásky a starosti. Přece toho zas tak hodně nežádám.
 


Komentáře

1 snowy-christmas snowy-christmas | E-mail | Web | 28. září 2017 v 22:56 | Reagovat

Já bych nemyslela na někoho kdo se neumí ozvat, neumí si udělat čas. Bůhví co chce. Třeba jen něco zkusil, a pak si to rozmyslel. Člověk potřebuje někoho pořádného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama