sbohem, 2017

31. prosince 2017 v 13:20 | Tess |  diary.
Rok 2017. Upřímně jsem si myslela, že to možná bude můj poslední rok života. A dost často jsem se i tak cítila. Že musím každou chvíli umřít. A přece jen tu jsem v poslední den roku 2017 a za chvíli odjedu na Vysočinu, kde vstoupím do roku 2018 s lidmim, za které bych skočila do ohně.
Rok 2017 jsem začala výšlapem na Ještěd a cítila jsem se ten den strašně šťastně a dobře. a doufala jsem, že takový bude i rok 2017. Bohužel nebyl. Prvních pár dnů to vypadalo nadějně, ale pak se stejně zase něco pokazilo. Oslavili jsme letos spoustu osmnáctin. A tak i já jsem se v březnu tohoto roku stala papírově dospělou. Udělala jsem si řidičák, což byl další milník v mém životě. Letos jsem taky rozpitvala své první oko a uvědomila jsem si, jak strašně moc chci jít na medicínu. Kometa byla letos mistry v extralize a já po 14 letech ukončila jednu hudební etapu ve svém životě - ukončila jsem absolutoriem studium hry na flétnu. Odjela jsem s kamarády na týden do Budapeště a pak stanovat. Nastoupila jsem do čtvrťáku a 13. prosince byla pasována na maturanta. To byly ty dobré momenty.
Ale také jsem se zamilovala do kluka, se kterým jsem byla skoro půl roku a který mě zvládl roztrhat na kousíčky. Zamilovala jsem se podruhé, kdy se mi chlapec nakonec radši vyhnul. Zemřela mi má 13-letá psí přítelkyně. Přihlásila jsem se k maturitě. Vyslechla si několik hádek mých rodičů a měla neuvěřitelný strach, že se rozvedou. a v několika směrech se i prohloubila má nenávist k životu, k celému světu a k sobě samé.
Rok 2017 přispěl několika výstupy i pády. Bohužel ty pády si člověk pamatuje vždy mnohem víc. A já pevně doufám, že rok 2018 bude lepší. Pro všechny.
 


Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 13:39 | Reagovat

Sbohem roku 2017! A tobě přeji, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)

2 darkplaceinmyhead darkplaceinmyhead | Web | 2. ledna 2018 v 12:16 | Reagovat

štastný nový rok

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama