zmatek

25. března 2018 v 22:44 | Tess |  diary.

Chce se mi hrozně plakat úzkostí. A ve stejnou chvíli se mi chce smát šílenstvím. Snažím se. Opravdu se snažím. Všechno zvládnout, vše mít, učit se, dřít. Ale občas to nejde. Občas mám pocit, že je v pořádku že jsem sama, že jsem dostatečn silná, abych to všechno zvládla, že dokážu pokořit svět a všechny překážky co mi přijdou do cesty. Vždyť už jich mám za sebou tolik. Na druhou stranu se občas plazím. Nemám už žádnou sílu, cítím se šíleně osaměle, chce se mi jen plakat, úzkostí mám sevřené úplně všechno a chce se mi všechno vzdát. Jsou dny, kdy nemusím bojovat sama ze sebou a pak jsou dny, kdy ten boj prohrávám na plné čáře. Jsou dny, kdy mě deprese nechá v klidu a pak jsou taky dny, kdy mě celou pohltí a nepustí. Je to hrozně těžké.
V úterý jsem oslavila svoje devatenácté narozniny. A i přes to, že jsem "mladá" tak mám hrozný strach, že nikdy v životě nepotkám svou životní lásku. Nebo jakoukoliv lásku. Někoho, kdo se do mě po uši zamiluje a do koho budu po uši zamilovaná já. Od září budu pravděpodobně žít sama. V třípokojovým bytě. A budu se cítit ještě mnohem víc sama jak se cítím teď. Hlásím se na medicínu a opravdu bych na ni hrozně chtěla jít. Ale mám strach, že ten hroznej tlak a všechno sama nezvládnu. Že se prostě jednoho dne sesypu jako domeček z karet. Je vůbec možné, aby člověk zvládal celý život všechny bolesti sám? Čeká mě maturita a já jsem uzlíček nervů. Už pomalu ani nikam nechodím. Mám pocit, že mám prostě plný zuby lidí. Všech. Jsem z nich neskutečně zklamaná. Všichnimi přijdou falešní a jdou tam, kde zrovna vítr vaje. Mám plný zuby i sama sebe. Že jsem tak důvěřivá. A jsem neskutečně unavená.
Včera jsem si po dlouhé době koupila víno, které jsme kupovali s M. Vlastně jsme spolu skoro nic jiného nepili. Naučila jsem ho tohle víno milovat. Od doby, co jsme se rozešli jsem ho měla dvakrát. A vždy mi po něm bylo zle. Včera jsem si ho koupila znovu. Zastesklo se mi. Chutnalo po jeho polibcích. Ale to nevadí přece. Protože já jdu dál. Musím jít.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama