otázky a žádné odpovědi

25. července 2018 v 0:03 | Tess |  myšlenky a otázky
Začala jsem koukat na Sex ve městě. A přemýšlím o svém životě a randění a klucích. Mám na kluky hroznou smůlu. A mám smůlu i sama na sebe. Nejsem ten typ holky, která se líbí klukům. Ale tím, že budu sedět na zadku doma a nezkusím nikam s někým zajít si asi taky nikoho nenajdu. O., o kterém jsem si myslela, že je konečně ten pan pravý se mi už asi nikdy neozve a já se potřebuji posunout dál. Jenže, kde najít kluky, kteří by se mnou byli ochotni jít na rande? S E. jsme se bavili o tom, že bych měla zkusit znovu tinder. Dvakrát jsem si od tama s klukama vyšla. Z jednoho se stal můj bývalí, z druhým jsme velmi dobří kamarádi. Ale já asi nemám sílu s někým takhle znovu jít. Ani se mi do toho moc nechce. Ale možná bych přece jen měla, dát tomu šanci. Je v dnešní době už natolik normální se seznamovat přes internet, že rande z tinderu už není něco, na co by se dívalo skrz prsty? A může tam opravdu člověk najít lásku nebo je to všechno odsouzené k záhubě. Měla bych tomu dát znovu šanci?
Stejně všechno jednoho dne skončí. I přátelství, které si myslíte, že budete mít už dokonce života. Jednoho dne se probudíte a dojde vám, že už nechcete. Že už nechcete do všeho dávat tolik energie, když se vám nic nevrací. Že je možná čas konečně začít myslet na sebe. Ale co když se po půl roce znovu s danou osobou uvidíte a ona má zájem dát to všechno zase do pořádku? Má to vůbec cenu, když víte, že se zase něco stane, co to všechno pokazí? Že se stejně zase ocitnete na druhé koleji? Mám ji ráda, mám ji moc ráda. Ale můj život je moc velký nepořádek na to, abych měla chuť a vůbec energii něco dokola pořád zkoušet slepovat. Přestávám věřit na přátelství dokonce života. A na lásku. A na štěstí. Protože jak to tak vypadá, nemám nárok na ani jedno. Nechci pořád zahánět slzy, které se mi derou do očí, zatím co se mi stahuje hrdlo a já mám pocit, že už to musí být naposled, protože nemůžu dýchat a ta bolest.. ach, ta bolest mě už přece musí jednou zabít.
 


Komentáře

1 Adéla Adéla | Web | 27. července 2018 v 14:26 | Reagovat

Cítím se stejně, taky nemám štěstí na kluky a vztahy a taky nejsem holka, po které kluci letí :D Máme to těžký, ale zároveň v tom je i něco dobrého :) Přeju hodně štěstí v hledání, věřím v to, že pro každou tu někdo na tom světě je a možná čeká :)

2 Charlie Charlie | E-mail | Web | 27. července 2018 v 20:17 | Reagovat

Lidí přichází a zase odchází, ale v poslední době se na to všechno pokouším koukat spíše z toho pozitivního úhlu věci. A to tak, že jsme se navzájem o něco obohatili, naučili a už nemáme, co si předat, tak se naše cesty rozdělili. A co se týče té seznamky...kamarádka si tam našla přítele a už spolu pěknejch pár let jsou a v dneska tu už asi ani není nic zvláštního :)

3 Atunai Atunai | Web | 30. července 2018 v 22:11 | Reagovat

Věřím, že všechno zlé je pro něco dobré. Možná jsi ještě nenarazila na toho pravého.? Taky mám pocit, že nemám na kluky štěstí... (Zřejmě ani já nebudu tím typem, za kterým by se kluci otočili... ale co. :D)
Přeji hodně štěstí, doufám, že se budeš brzy cítit lépe. Držím pěsti!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama